Start- en doorkomsttijden/ Rustposten

Starttijden:

Afstanden: 12 km (gemiddeld), 20 km, 30 km, 40 km en 50 km
Starttijden:
• 12 km: tussen 09.00 en 10.30 uur;
• 20 km: tussen 08.00 en 10.00 uur;
• 30 km: tussen 07.00 en 09.00 uur;
• 40 km: tussen 06.30 en 07.30 uur;
• 50 km: tussen 06.30 en 07.00 uur.

Als u vertrekt buiten de reguliere starttijden of sneller wandelt dan 8 km. per uur, kan het zijn dat de route nog niet geheel gemarkeerd is.

Doorkomsttijden/rustposten

1e dag
Verzorgingswagen,
Zr. Meijboomlaan, Apeldoorn
12/20/30/40/50 km

07.00 – 12.00

Het Jachthuis,
Lage Bergweg 31, Beekbergen
30/40/50 km 08.00 – 12.00
Verzorgingspost,
Ternat, Loenermark
40/50 km 09.00 -11.30
Verzorgingspost,
Ternat, Loenermark (2e doorkomst)
50 km 10.15 -13.00
Vakantiepark “De Hertenhorst,
Kaapbergweg 45, Beekbergen
30/40/50 km 09.15 – 14.30
Verzorgingswagen
Zr. Meijboomlaan
20/30/40/50 km 10.30 – 15.45
Victoria Boys 12/20/30/40/50 km 11.00 – 17.00
     
2e dag
Verzorgingsgwagen grasveld Paleis Het Loo 12/20/30/40/50 km  07.00 – 12.00
v.v. Vios Vaassen 30/40/50 km 08.30 – 14.00
Gortelseweg 40/50 km 09.00 – 12.00
Gortelseweg (2e doorkomst) 50 km 10.30 – 13.00
Verzorgingsgwagen grasveld Paleis Het Loo 20/30/40/50 km 10.15 – 15.30
Victoria Boys 12/20/30/40/50 km 11.00 – 17.00
3e dag
Verzorgingswagen
Asselsepad, Apeldoorn
12/20/30/40/50 km 07.00 – 12.00
Verzorgingspost
Hoog Buurloseweg
40/50 km 08.00 – 10.45
Verzorgingspost
Hoog Buurloseweg (2e doorkomst)
50 km 09.30 – 12.30
Vakantiepark “De Berkenhorst”
Kootwijk
40/50 km 09.00 -14.30
Eethuis “Halte Assel” 30/40/50 km 10.00 -15.00
Pannenkoekenhuis “Berg en Dal”
Hoog Soeren
20/30/40/50 km 10.00 -15.30
Verzorgingswagen (2e doorkomst)
Asselsepad, Apeldoorn
20 /30/40/50 km 11.00 – 16.15
Victoria Boys 12/20/30/40/50 km 11.00 – 17.00
4e dag
Verzorginsgwagen
“Caesarea”, Ugchelen
12/20 /30/40/50 km 07.00 – 12.00
Restaurant “Lierderhoeve” 40/50 km 09.00 – 11.30
Restaurant “Lierderhoeve” (2e doorkomst) 50 km 08.30 – 13.30
Dorpshuus
Hoenderloo
30/40/50 km 09.30 – 14.30
Verzorgingswagen (2e doorkomst)
“Caesarea”, Ugchelen
20 /30/40/50 km 10.30 -15.45
Victoria Boys 12/20 /30/40/50 km 11.00 – 17.00